İNSAN KAYNAKLARI

Kurumsal

Kampanyalar

EKO ROTA, 2003 yılında en iyi hizmeti üretme idealiyle çalışma hayatına başladı. Rota Klima adıyla başlayarak ulusal markaların (Demirdöküm, Daikin, Arçelik) yetkili servisliğini yürüten Rota Klima, müşteri memnuniyeti esaslı, kaliteden ve hizmetten ödün vermeden devam etti.

BİR UZMAN

TAVSİYESİ

DEMİRDÖKÜM

KOMBİ

KURUMSAL

ÜRÜNLERİMİZ

KAMPANYALAR

İNSAN KAYNAKLARI

İLETİŞİM

Eko Rota, en değerli sermayesini insan kaynakları olarak kabul etmektedir. Bu nedenle de, çalışma arkadaşlarımıza, mutlu olacakları, mesleki ve insani açılardan kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı birinci hedefimiz olarak görüyoruz.

 

İnsan potansiyelinin sınırı yoktur. Başarı, beraberinde daha iyisini yapma arzusu getirir. Sizi; "Hep bir adım önde" olma prensibiyle insanı her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan, samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

 

Eko Rota Çalışanları;

 

Başarma azmi ile hareket ederek daima daha iyiyi yapmayı hedefler. Bireysel inisiyatif ve sorumluluk alır. Hırslıdır, yüksek vasıfta liderlik sergiler. Doğru, itibarlı, başarılı ve şeffaftır. Kendini geliştiren, çevresindekileri motive eden, etkin bir lider veya takım oyuncusu kimliğine sahiptir. Paylaşır, danışır ve özveride bulunur.